Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Terlander - Podanie

Go down 
+7
Pilf
Ubeerleet
Khaan
Neever
Crazywipe
Manthor
Terlander
11 posters
AutorWiadomość
Terlander
Nowy
Nowy
Terlander


Liczba postów : 10
Join date : 04/07/2011

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 11:21 am

Informacje o Tobie
Imię: Bartek
*Wiek: 15
Skąd jesteś: Woj. Łódzkie
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Terlander
*GS: 5k
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Vandergrift (jeszcze expie)
*Lvl: 80
*Klasa: Rogue
*Aktualny build: Assasination pve
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers: Nie ma armory na GD
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/18/wowscrnshot070411123921.jpg/
*Nick przed wipe: Terlander/Mooncaller

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: około 4 lat
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): ICC (wszystkie bossy działające na GD), ToC, Naxx, OS i prawie wszystkie dungeony na lvl 80
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Poland, Tides of Darkness (przed wipe)
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Tylko DPS
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Tak, Deadly boss mods oraz Quartz 3

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: około 3 godzin
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Rodzice przymykają na to oko.. czasami siedzę do 2 w nocy
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): No niestety, bywa, że rodzice czegoś chcą ale zwykle kończy się to dłuższym AFKiem
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Przez rodziców
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd): Mikrofon sprawny.

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń): Jesteście najlepszą gildią pve na serwerze, ponadto Polską
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Jest to gildia pve, gdzie problemy były nawet z ToC 10 norm
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Neever i Khaan (ponad rok) oraz Pilf (od niedawna)
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Oczywiście

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
Manthor
Nowy
Nowy
Manthor


Liczba postów : 57
Join date : 27/04/2011
Age : 30

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 12:38 pm

Jestem Za Smile Rogal zawsze się przyda Wink bo mało jest nich u nas ;/
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 12:38 pm

Jestem na tak, potrzeba nam rogali i wie co to Dbm ^^
Powrót do góry Go down
Neever
Nowy
Nowy
Neever


Liczba postów : 79
Join date : 01/05/2011
Skąd : Łódź

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 12:41 pm

Jestem ZA, ogarnia taktyki gdyż w ToDzie nie raz bylem z nim na icc. Tylko jak będzie mieć mounta którego nie mam pewnie będzie mnie wku..lekko denerwować. Pilf coś o tym wie Very Happy
Powrót do góry Go down
Khaan
Nowy
Nowy



Liczba postów : 14
Join date : 25/04/2011
Age : 31
Skąd : Piła

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 12:43 pm

jestem za Very Happy znam go i raidowałem z nim wiele razy Laughing i do tego rogal bardzo się przyda w gildii
Powrót do góry Go down
Ubeerleet
Nowy
Nowy



Liczba postów : 25
Join date : 30/04/2011

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 1:01 pm

Jestem ZA.
Powrót do góry Go down
Pilf
Oficer
Oficer



Liczba postów : 77
Join date : 15/03/2011
Skąd : Chełm - dużo armoru.

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 2:57 pm

brać go
Powrót do góry Go down
linek
Nowy
Nowy



Liczba postów : 11
Join date : 21/04/2011

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 3:00 pm

dobra to mzoe jakies pytanie. ile grasz rogalem? czy znasz dobrze swoja klase?
Powrót do góry Go down
Terlander
Nowy
Nowy
Terlander


Liczba postów : 10
Join date : 04/07/2011

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 3:16 pm

Mój staż w byciu rogalem ogranicza się do dwóch miesięcy. Miałem za to dwóch bardzo dobrych ''mentorów'', więc klase zdążyłem poznać na tyle, by dobrze grać nią pve. Build, rotacja, enchanty, glyphy, gemy czy zachowanie na raidach to dla mnie nie problem. Smile
Powrót do góry Go down
linek
Nowy
Nowy



Liczba postów : 11
Join date : 21/04/2011

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 4:39 pm

dobra podoba mi sie ta odpowiedz. jestem za;d
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel


Liczba postów : 129
Join date : 15/03/2011

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 4:43 pm

Jestem na tak.
Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/
rsk
Nowy
Nowy



Liczba postów : 8
Join date : 15/05/2011

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 7:27 pm

Jestem za.
Powrót do góry Go down
Angels
Admin
Admin
Angels


Liczba postów : 342
Join date : 08/03/2011
Age : 32

Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 8:39 pm

Zamykam Temat
Powrót do góry Go down
https://bluesbrotherswow.forumpl.net
Sponsored content





Terlander - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Terlander - Podanie   Terlander - Podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
Terlander - Podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie-OCB
» podanie XD
» Luk - Podanie
» Nasycony - Podanie
» Wyspiarz - Podanie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: