Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Aplikacja - Anvena

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Anvena
Nowy
Nowy



Liczba postów : 1
Join date : 09/07/2011

Aplikacja - Anvena Empty
PisanieTemat: Aplikacja - Anvena   Aplikacja - Anvena EmptySob Lip 09, 2011 8:39 pm

Informacje o mnie:
Imię:Adrian
Wiek:20
Skąd jestem:Radom

Informacje o mojej postaci
Nick:Anvena
GS:pve cos kolo 5.3 sam nie jestem pewien nie uzywam gearscore addona
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Khujin / Ghrommash / Ghromash
Lvl:80
Klasa:Rogue
Aktualny build:51/18/2
Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers:To chyba raczej nie jest mozliwe Very Happy
Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/546/wowscrnshot062711111440.jpg/ No coz moge o tym powiedziec nic sie z tego nie dowiecie jedynie tylko tyle ze nie jestem klikerem nie uzywam zadnych addonow do frame'ow i innych rzeczy jedyne co to mik scrolling battle text i troche addonow pvp do pve oczywiscie mam osobne addony
Nick przed wipe: BRAK nie gralem tu przed wipem

Doświadczenie
Jak długo grasz w WoW'a: W wowa gram od ok. 3 lat
Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):no liczac od tbc to all scripted wszystko TBC / wotlk no to naxx all troche uldu i toc all 25 i 10
W jakiej gildii byłeś wcześniej:Fat Kids Lag IRL Very Happy gildia w ktorej bylem sam Razz
Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):Zawsze DPS
Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):Addony DBM ofc podstawa do PvE i Omen co do makr to w zaleznosci czy jestem na stale w guild i czy jest staly tank to tylko makro na Tricks of the Trade bez targetowania na tanka to wszystko z makr co mi trzeba na pve

Dyspozycyjność
Ile średnio spędzasz czasu na grę:To zalezy tylko ode mnie czy mam ochote grac czy nie ale bywa z tym roznie czasem siedze caly dzien a moge miec przerwe 2-3 dni ale jest to spowodowane tylko tym ze nie posiadam guild i nie gram pve tylko pvp gdzie pvp moge grac kiedy tylko mi sie chce inacze rzecz sie ma z pve gdzie guild organizuje raid o okreslonej porze i trzeba sie na niego stawic
Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):Tymczasowo nie mam zadnych problem z wyzej wymienionych ;]
Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):Nie
Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Nie ma takiej opcji Very Happy
Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):No to tu mamy problem jednyne problemy jakie mialem to np z dostawa pradu podczas burzy Very Happy tudziez internetu Very Happy z innych powodow nie znikam z raidu
Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd):Mam sprawny mirkfon i TS3

Informacje dodatkowe
Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń):Poniewaz szukam dobrej polskiej PvE guild z dojrzalymi graczami i mila atmosfera ;]
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:Odszedlem poniewaz tylko sam w niej bylem a bylem tylko dlatego ze ma UBER nazwe Very Happy
Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):Nie
Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):Tak przeczytalem go zanim zaczalem pisac podanie Very Happy a co do tego ostatniego pytania to proponuje na koncu regulaminu napisac ze jesli ktos go przeczytal na koncu podania musi napisac jakies haslo np randomowe slowo wtedy bedziecie wiedziec czy ktos napwno sie zapoznal z regulaminem spotkalem sie z takim czyms juz Very Happy i uwazam to za calkiem niezly pomysl D:
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Aplikacja - Anvena Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja - Anvena   Aplikacja - Anvena EmptySob Lip 09, 2011 10:40 pm

Jestem za rogal sie przyda
Powrót do góry Go down
maruda
Nowy
Nowy



Liczba postów : 35
Join date : 26/04/2011
Age : 36

Aplikacja - Anvena Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja - Anvena   Aplikacja - Anvena EmptyNie Lip 10, 2011 6:05 am

mało rogali jest w gildi wiec jestem za
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel


Liczba postów : 129
Join date : 15/03/2011

Aplikacja - Anvena Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja - Anvena   Aplikacja - Anvena EmptyNie Lip 10, 2011 8:28 am

Tak jak już wcześniej pisałem, nie interesuje nas czy itemy pve z FoS/PoS są czy nie są pod "assassination".
Po tym jak obniżyliśmy wymagania powinno być łatwiej zbierać gear, a jak widzę większość ma z tym problemy.

Co do samej klasy to jest zapotrzebowanie więc jestem na TAK, ale jak przy invie do gildii nie będziesz spełniać wymagań co do gear to niestety ale podanie zostanie odrzucone.

Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/
Angels
Admin
Admin
Angels


Liczba postów : 342
Join date : 08/03/2011
Age : 32

Aplikacja - Anvena Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja - Anvena   Aplikacja - Anvena EmptyNie Lip 10, 2011 8:32 am

nie mam nic do dodania, Rydel powiedział wszystko na ten temat więc jak będziesz gotowy, a do tego czasu nikt z gildii nie będzie przeciw zgłoś się do Rydla na sprawdzenie itemów, gemów, enchantów...
Powrót do góry Go down
https://bluesbrotherswow.forumpl.net
Sponsored content





Aplikacja - Anvena Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja - Anvena   Aplikacja - Anvena Empty

Powrót do góry Go down
 
Aplikacja - Anvena
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: