Forum gildi Blues Brothers

IndeksGallerySzukajRejestracjaZaloguj

Kiciol - Podanie.

Go down 
AutorWiadomość
Kiciol
Nowy
Nowy

Liczba postów : 1

Kiciol - Podanie. Empty
PisanieTemat: Kiciol - Podanie.   Kiciol - Podanie. EmptyWto Lip 12, 2011 7:53 pm

ZANIM NAPISZESZ PODANIE ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM NICKIEM MAINA !!!!!

Informacje o Tobie
Imię: Adrian
Skąd jesteś: Kłodawa , mała wioska Very Happy
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Kiciol
*GS: 4866
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:
*Lvl:
*Klasa: Paladyn
*Aktualny build: Retribution , Offspec Tank.
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers:
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): https://redcdn.net/ihimg/f/37/wowscrnshot071211213758.jpg/
*Nick przed wipe: Kiciolo , Illumielle

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: ponad 4 latka
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): PVE ogarniam Very Happy instancje typu Onka, ICC 10, 25; TOC 10, 25; Ulduar Very Happy etc..
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: De Javu , byłem tam GM
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): wszystkie ale w większości DPS
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): tak, DMB, Recount

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: zależy najczęściej 5h+ od rana bądź też pod wieczór Very Happy
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): czasami raczej nie ponieważ będę musiał wstawać o 4 rano do pracy więc raczej nie da rady w takiej sytuacji.
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): gram w domu , nie dziele z nikim ;d
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): na pewno nie ;D
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): może kiedyś problem z netem czy coś ale nigdy z mojej winy Smile
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd): mam sprawny

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń): podobno dobra Gildia , no i moi znajomi z WoW również u was są Very Happy i zamierzają dołączyć.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Wipe..
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Avast - z tego serwera jeszcze przez Wipe, Zielinek - hee znam go pare lat Very Happy gramy juz razem ponad 4 latka Very Happy
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak! Very Happy przeczytałem go całego , PS: Aż szatan zaczął mną rzucać jak wskazówkami zegara ^^

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania

Ostatnio zmieniony przez Kiciol dnia Wto Lip 12, 2011 10:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
maruda
Nowy
Nowy

Liczba postów : 35

Kiciol - Podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Kiciol - Podanie.   Kiciol - Podanie. EmptyWto Lip 12, 2011 7:56 pm

jeżeli masz ity pod tanka i zechesz nim grać to jestem za:P
Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast

Liczba postów : 90

Kiciol - Podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Kiciol - Podanie.   Kiciol - Podanie. EmptyWto Lip 12, 2011 9:27 pm

zeby nie kłamać... Adrian ogarnia Wink Dps robi bdb. Tylko troche geara dla niego i widnieje na gornej czesci waszego recounta, jako tank tez sie zawsze spisuje, chociaz jego powolanie jest takie jak moje: " nakurwiac poki sie rusza". Jestem na tak! I polecam gracza:)
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe

Liczba postów : 74

Kiciol - Podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Kiciol - Podanie.   Kiciol - Podanie. EmptyWto Lip 12, 2011 9:30 pm

jestem za
Powrót do góry Go down
Wipe
Nowy
Nowy
Wipe

Liczba postów : 8

Kiciol - Podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Kiciol - Podanie.   Kiciol - Podanie. EmptyWto Lip 12, 2011 9:42 pm

tak
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel

Liczba postów : 129

Kiciol - Podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Kiciol - Podanie.   Kiciol - Podanie. EmptyWto Lip 12, 2011 11:17 pm

Znam i polecam, mam nadzieję że mnie też pamięta Razz

Aktualnie mamy 3 main ret palów których nie za bardzo widać na raidach, więc jak najbardziej przyda się kolejny.
Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/
Zielinek
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6

Kiciol - Podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Kiciol - Podanie.   Kiciol - Podanie. EmptySro Lip 13, 2011 7:01 am

Jak najbardziej polecam kiciola, bardzo dobrze sie z nim gra, ogar plus full gem i ench
Powrót do góry Go down
Angels
Admin
Admin
Angels

Liczba postów : 342

Kiciol - Podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Kiciol - Podanie.   Kiciol - Podanie. EmptySro Lip 13, 2011 7:16 am

zgłoś się do mnie

Zamykam Temat

Sponsored content

Kiciol - Podanie. Empty
PisanieTemat: Re: Kiciol - Podanie.   Kiciol - Podanie. Empty

Powrót do góry Go down

Kiciol - Podanie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1