Forum gildi Blues Brothers

IndeksGallerySzukajRejestracjaZaloguj

Szczurek - podanie

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Szczurek
Nowy
Nowy

Liczba postów : 13

Szczurek - podanie  Empty
PisanieTemat: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyCzw Sie 04, 2011 11:21 am

Informacje o Tobie
Imię: Marcin
Skąd jesteś:Częstochowa

Informacje o Twojej postaci
*Nick:Szczurek
*GS:5521
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:Dementorkill
*Lvl:80
*Klasa:Shaman
*Aktualny build:Enh
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers: armory nie dostępne
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): Niestety nie mogę dodać linku
*Nick przed wipe: nie grałem tutaj przed wipe

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: 2-3 lata z tego pól roku Wotlk
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Narazie przerobilem heroiki i icc
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Company Of Heroes
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): DPS, Healer
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): tylko deadly boss mod, atlas, omen

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: 4-5h
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):
W roku szkolnym max 22, a wakacje aż skończymy raidować
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): nie dzielę komputera z nikim
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Jeśli będą to sprawy bardzo ważne to owszem, mogę wyjść ale o tym poinformuje
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): jedynie brak prądu lub burza może mnie zatrzymać Very Happy
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd):
Mikrofon posiadam i będę się udzielał

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń):Chcę w końcu raidować na poziomie w miłej atmosferze Smile
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Ponieważ nic się w niej ciekawego nie działo
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): niestety nie znam nikogo
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): zapoznałem się

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
Grix
Oficer
Oficer
Grix

Liczba postów : 48

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyCzw Sie 04, 2011 2:49 pm

Ja sie moge przyczepic godzin raidowania, gdyz raczej nie konczymy raidow przed 22, czesto siedzimy dluzej i mnie wkurza jak ktos o 22 mowi ze musi spadac, ale zostawiam wam decyzje
Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast

Liczba postów : 90

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyCzw Sie 04, 2011 5:31 pm

jesli robisz juz wiecej dps'u to mozna pomyslec
Powrót do góry Go down
Szczurek
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyCzw Sie 04, 2011 5:40 pm

Grix - to , że kończę o 22 jest spowodowane odległością pomiędzy miejscem zamieszkania a szkołą. Autobus mam o 6 rano. No maksymalnie mogę zaoferować 23 Wink

avast - jak mam to rozumieć? Very Happy więcej znaczy ile?
Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyCzw Sie 04, 2011 6:55 pm

no troszke wiecej niz ostatnio widzialem na icc 10 czy tam 25 nie pamietam na czym bylismy
Powrót do góry Go down
Szczurek
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyCzw Sie 04, 2011 7:14 pm

Ostatnio na DB zrobiłem 6k bez warka fury i ferala. Przy 5,5k gs to dobry wynik?
Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyCzw Sie 04, 2011 9:17 pm

dodaj czy 10 man czy 25... ja na ten gs to i tak srednio
Powrót do góry Go down
Szczurek
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyPią Sie 05, 2011 5:52 am

No na icc10 ale coś czuje, że mam złą rotację.
Powrót do góry Go down
Ganjja
Veteran
Veteran
Ganjja

Liczba postów : 64

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyPią Sie 05, 2011 2:18 pm

Poczytaj trochę o shamku enh.
Jeżeli podciągniesz dps'a (przynajmniej do 7-8k) to jestem na tak.
Powrót do góry Go down
Selenix
Members
Members
Selenix

Liczba postów : 45

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptySob Sie 06, 2011 11:20 am

na Twoim miejscu pogadałbym z Harpaganem na temat rotacji jak będzie online, puki co jestem na tak ale co nie co musisz poprawić
Powrót do góry Go down
Angels
Admin
Admin
Angels

Liczba postów : 342

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyWto Sie 09, 2011 1:03 pm

hmm na start minimum 7k+ dps wtedy myśle że będę na tak

Szczurek
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyWto Sie 09, 2011 8:12 pm

Gdybym potrafił znaleźć ogarnięte icc10, które się nie rozlatuje po 1 wipe , żeby zdobyć buty i/lub legsy to z pewnością robiłbym te 8k.
Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyWto Sie 09, 2011 8:21 pm

pocwicz poczytaj a sie uda. Widzialem wczoraj shama ktory majac 5,4 gs gonil mnie z dpem.
Ja mialem 11k on 10 wiec idzie
Powrót do góry Go down
Szczurek
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptySro Sie 10, 2011 2:31 pm

Dziś na Rotfejsie 25 zrobiłem 7k dpsu.
Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptySro Sie 10, 2011 4:24 pm

na 25 man taki dps?? Hmmm sory ale to nie satysfakcjonuje
Powrót do góry Go down
Selenix
Members
Members
Selenix

Liczba postów : 45

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptySro Sie 10, 2011 4:33 pm

z gearem 5,5k gs pve, powinienes na 25 walic min 8-9k, zmien talenty, rotacje, moze gemy i pocwicz z dpsem, mamy duzo warkow i abys zwrócił uwagę oficerów musiałbyś naprawde dobry dps wycisnac
Powrót do góry Go down
Manthor
Nowy
Nowy
Manthor

Liczba postów : 57

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptySro Sie 10, 2011 4:52 pm

Selenix to jest enh shaman Razz i nim jest dosc trudno wykrecic dps ;/
Powrót do góry Go down
Szczurek
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptySro Sie 10, 2011 6:11 pm

Właśnie. Ja już nie wiem co robić, żeby więcej wycisnąć. Może to znak, żeby zbierać gear pod ele... Sad
Powrót do góry Go down
Manthor
Nowy
Nowy
Manthor

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptySro Sie 10, 2011 6:46 pm

lepiej nie ;p poczytaj na temat enh shamana Wink gdzieś miałem stronke z wszystkim co i jak Wink jak znajde to wkleje tutaj Wink
Powrót do góry Go down
Szczurek
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptySro Sie 10, 2011 7:10 pm

byłbym baardzo wdzięczny ;p
Powrót do góry Go down
Manthor
Nowy
Nowy
Manthor

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptySro Sie 10, 2011 7:12 pm

Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptySro Sie 10, 2011 9:05 pm

chcesz to zawine Cie na kukle czy cos... To 10k nieraz dam rade wyciagnac teorie szama itp znam, chyba jako jjedyny narazie enhem gram. W ele nie idz nie oplaca sie... Enh lepszy. Napisz do mnie jak bede Avasker... Pomoge troche do 9k dociagniesz z Twoimi itemami
Powrót do góry Go down
Szczurek
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyCzw Sie 11, 2011 3:25 pm

Obecnie jestem testowany przez Avaskera i jeśli wyfarmię jeszcze kilka itemów to wyciągne dobry dps. rabbit
Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyCzw Sie 11, 2011 3:29 pm

Potwierdzam ^^ Dajmy mu kilka dni
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel

Liczba postów : 129

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  EmptyCzw Sie 11, 2011 4:46 pm

Potrzebujemy ubranych i doświadczonych graczy, jak masz czas i chęci Avast to go ucz, ale inva do gildii w tym stanie to on nie dostanie.Tak jak pisałeś, może za kilka dni, jeśli to nic nie pomoże uważam podanie za odrzucone.
Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szczurek - podanie    Szczurek - podanie  Empty

Powrót do góry Go down

Szczurek - podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next