Forum gildi Blues Brothers

IndeksGallerySzukajRejestracjaZaloguj

Podanie - Latvala.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Rydel
Admin
Admin
Rydel

Liczba postów : 129

Podanie - Latvala. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 EmptyPią Sie 12, 2011 6:14 pm

Latvala widzę, że wrzucasz wszystkich do jednego worka
Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/
Manthor
Nowy
Nowy
Manthor

Liczba postów : 57

PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 EmptyPią Sie 12, 2011 6:51 pm

ale Tanghill nie powinien się tak zachowywać, musi być rywalizacja a Tanghill czuje się teraz jak pan na włościach i jak wróci to będzie czekało na niego miejsce, a ja nie lubie takich ludzi...
Powrót do góry Go down
Latvala
Nowy
Nowy

Liczba postów : 11

PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 EmptyPią Sie 12, 2011 10:29 pm

Rydel. To nie było stwierdzenie. "Jeśli wszyscy tacy są" nie jest równoznaczne z "Wszyscy jesteście pieprzonymi maniakami". Już wcześniej gdzieś pisałem że to powinna być rozrywka, oderwanie od rzeczywistości, jakiś sposób na wylooooozowanie się a nie głupią walkę o miejsce na raidzie... Więc nie chodzio mi o piętnowanie gildii, do której chciałem się dostać, tylko zwrócenie uwagi na dość dziwne zachowania niektórych członków. Nie rozumiem po co chora rywalizacja...

Ave.
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel

PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 EmptyPią Sie 12, 2011 10:40 pm

Złap mnie w grze nick "Rydel" lub "Lekarz". Powiem Ci na jakich warunkach możesz być w gildii, jeśli będą odpowiadać dostaniesz inv.
Powrót do góry Go down
Latvala
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 EmptyPią Sie 12, 2011 10:43 pm

No player named "Rydel" is currently playing.
No player named "Lekarz" is currently playing.
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel

PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 EmptyPią Sie 12, 2011 10:54 pm

No zaraz idę spać, dodaj do friendów i czekaj, aż będę online Razz
Powrót do góry Go down
Latvala
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 EmptyPią Sie 12, 2011 10:57 pm

Eee tam będziesz spał ;p Fajnie czasami ponołlajfić haha xD
Powrót do góry Go down
gasio
Members
Members
gasio

Liczba postów : 24

PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 EmptyPią Sie 12, 2011 10:59 pm

Manthor, aha, rywalizacja? w gildii? w gildii to ja widze jednosc, a nie rywalizacje. No i przede wszystkim nie wymienianie starych graczy na nowych! ( bo tak by to wygladalo gdyby stary gracz przegral rywalizacje, spada na drugi/trzeci plan) Wielu z nas ( moze nie koniecznie ja) tworzylo ta gildie i nie nalezy ich zastepowac "sepami" ktorzy wpadaja w, nie ukrywajac, jedna z najlepszych gildii na serwie.
Powrót do góry Go down
Manthor
Nowy
Nowy
Manthor

Liczba postów : 57

PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 EmptySob Sie 13, 2011 7:05 am

No ale głupio jest jak każdy myśli że czeka na niego miejsce na raidzie Wink więc może się spóźnić bo wie że będziemy na niego czekać, zdaje sobie sprawę że jestem jednym z niewielu healerow, ale i tak przychodzę trochę wcześniej i czekam na raid Wink a jak się nie załapie to wbijam na hunta i farmie alluchow Very Happy
Powrót do góry Go down
Angels
Admin
Admin
Angels

Liczba postów : 342

PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 EmptySob Sie 13, 2011 8:38 pm

Zamykam Temat

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Podanie - Latvala.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2