Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Patryq - Holy Priest

Go down 
+5
Uziel
Xamiria
maruda
Tan-ghil
Patryq
9 posters
AutorWiadomość
Patryq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 1
Join date : 21/08/2011

Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest EmptyNie Sie 21, 2011 3:25 am

Informacje o Tobie
Imię: Patryk
*Wiek: 19
Skąd jesteś: Ostrołęka
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Patryq
*GS: 5506
Jeśli posiadasz jakieś inne postacie, podaj ich nicki: -
*Lvl: 80
*Klasa: Priest
*Aktualny build: 13/58/0 Holy
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers: -
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): i53.tinypic.com/34ozp12.jpg ,stworzone przeze mnie UI tak aby jednocześnie dawało jak najwięcej informacji, nadal pozostawało czyste i komfortowe do gry. Jak widać nie posiadam widocznych spell bar'ów ponieważ nie potrzebne jest mi to gdy wszystko jest na bindach a informacje o cooldownach pokazuje mi ForteX, trochę konfiguracji do grida, w sumie dużo by tu pisać o addonach, których obecnie tam nie widzimy.
*Nick przed wipe: Ymjan

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: około 4 lat
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Do PVE poważnie podszedłem pod koniec TBC wtedy zaś przerobiłem wszystko co było możliwe od Kara do Sunwell jednak raidowałem wtedy bardziej okazyjnie na Wotlk przeszedłem do rzeczy i zaczęło się poważniejsze raidowanie z gildią Aristocracy oraz potem po małej sprzeczce z GMem z international gildią Shattared Chaos, chwilę po patchu 3.1 i nowej inście Ulduar kilku z nas miało dość tej gildii jako stawiali oni bardziej na PVP i w te miejsce stworzyliśmy gildię BlackTrains mieliśmy okazję rywalizować o podium servera i w zasadzie przegraliśmy na ulduar całe wakacje czyszcząc wszystko oprócz Algalona po upadku servera gildia tułała się po serverach pograliśmy chwilę czasu na Molten a później przenieśliśmy się na Mystery Project znane dziś jako Gamer District i tu szybko objęliśmy podium z racji tego, że nasz GM spędzał bardzo dużo czasu i pieniędzy by rozwijać gildię tu mogę pochwalić się osiągnięciem Realmfirst Grand Crusader, w które włożyliśmy trochę czasu i nerwów gildia była tak sukcesywna, że zdobyliśmy kilku sponsorów i mogliśmy przenieść się w 40 osób na retail nie płacąc ani grosza pograłem tam kilka miesięcy i na wczesnym catacliźmie nasz guild master poprostu znikł, ciężko było się z nim skontaktować ale z tego co wiem tłumaczył się że ma poważne problemy rodzinne i już nie wróci do gry tak więc w tamtym momencie sporo z nas zakończyło przygodę z retailem gdyż nie chcieliśmy za niego płacić pozostali którzy jeszcze tam grają zmienili nazwę gildii na Reflect i do dziś grają raidy 10osobowe z tego co niedawno się dowiedziałem mają 7/7 firelands normal. Ja osobiście nie grałem od tamtego czasu nie grałem w wowa i wróciłem dopiero jakiś miesiąc temu i miałem szybko okazję zrobić 8/12 icc na gd lecz i tak posiadam wiedzę na temat wszystkich włącznie z heroic wersją.
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: BlackTrains
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Healer
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Bartender4- optymalizacja barów, BigWigs - boss mod, ForteXorcist - tutaj używam go tylko pod cooldowny, Grid + indicators - raid framesy oraz dodatek bym mógł patrzeć na niektóre buffy, GTFO - bez tego ani rusz na raidach - jest to mały addon który daje nam informacje głosową o tym, że stoimy w miejscu, w którym nie powinniśmy stać (ogień itd), Itsymm - prosta minimapa, OmniCC - licznik cooldownów, OneBag3 - jeden bag, PowerAurasClassic - widoczniejsze buffy, debuffy itd te które chcę lepiej widzieć, Prat 3 - czat addon, Quartz - spell cast, RoguePowerBars - tu tylko pod shadow gdy chcę widzieć dokładny czas trwania dotów, TipTac - lepszy tooltip do gry.

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: około 5 godzin (średnio ponieważ czasem nie spędzam w ogóle a czasem nawet kilkanaście)
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):
Nie, nie mam problemów z rodzicami nie wtrącają się w to co robię, na tą chwilę zakończyłem pracę i rozpocznę ją dopiero po skończeniu szkoły.
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Nie, posiadam swój komputer.
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Takiej sytuacji oczywiście by nie było lecz gdybym naprawdę musiał zejść z kompa zrobił bym to dopiero gdyby był ktoś na moje miejsce.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Taka sytuacja zdarzyła mi się tylko kilka razy gdy miałem niespodziewanych gości.
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd):
Tak oczywiście posiadam oraz używałem go na codzień w gildii.

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń): Nigdy nie miałem okazji raidować na wyższym poziomie z rodakami to bardzo mnie zachęciło oraz obecna sytuacja w poprzedniej gildii.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Odszedłem ponieważ gildia z dnia na dzień ma mniej perspektyw na przyszłość oraz nie odpowiada mi system jakim rządzą dzisiejsi liderowie tej gildii.
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Nie znam.
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak.
Powrót do góry Go down
Tan-ghil
Members
Members
Tan-ghil


Liczba postów : 37
Join date : 02/04/2011
Age : 43

Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Re: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest EmptyNie Sie 21, 2011 6:12 am

Naprawde bardzo dobrze napisane i rozwiniete podani. Aktualnie potrzebujemy prejow wiec jestem za
Powrót do góry Go down
maruda
Nowy
Nowy



Liczba postów : 35
Join date : 26/04/2011
Age : 36

Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Re: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest EmptyNie Sie 21, 2011 6:16 am

no i to sie nazywa dobre podanie z którego wynika że gracz nieźle ogarnia ^^ gs też odpowiada wymogom naszej gildi wiec jestem oczywiście na tak:)
Powrót do góry Go down
Xamiria
Nowy
Nowy



Liczba postów : 5
Join date : 25/07/2011

Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Re: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest EmptyNie Sie 21, 2011 9:02 am

Ofc tak, tłumaczyć chyba nie trzeba.
Powrót do góry Go down
Uziel
Oficer
Oficer



Liczba postów : 35
Join date : 16/03/2011

Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Re: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest EmptyNie Sie 21, 2011 9:03 am

Jak najbardziej klecha sie przyda Smile
Solidnie napisane podanie - rowniez przemiawia na Twoja korzysc.
Decydujace zdanie nalezec bedzie do Pilfa (pozdro Michael) naszego eksperta od spraw duchowych i osob konsekrowanych Very Happy

AVE
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel


Liczba postów : 129
Join date : 15/03/2011

Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Re: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest EmptyNie Sie 21, 2011 9:16 am

Jestem na TAK
Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/
avast
Nowy
Nowy
avast


Liczba postów : 90
Join date : 20/04/2011
Skąd : Chodzież

Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Re: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest EmptyNie Sie 21, 2011 9:40 am

Ogolnie jest to chyba pierwsze podanie, ktore zostalo napisane w 100% poprawnie Very Happy ZA: >
Powrót do góry Go down
Pilf
Oficer
Oficer



Liczba postów : 77
Join date : 15/03/2011
Skąd : Chełm - dużo armoru.

Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Re: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest EmptyNie Sie 21, 2011 9:46 am

Uziel napisał:
Decydujace zdanie nalezec bedzie do Pilfa (pozdro Michael) naszego eksperta od spraw duchowych i osob konsekrowanych Very Happy

Hahahahahah. gnije =D. Moim zdaniem to powinien być nasz ostatni klecha, gdyż 3 w zupełności wystarczy.
Powrót do góry Go down
ocb
Nowy
Nowy
ocb


Liczba postów : 36
Join date : 31/05/2011
Age : 30
Skąd : Poznań

Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Re: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest EmptyNie Sie 21, 2011 9:56 am

jestem jak najbardziej za
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel


Liczba postów : 129
Join date : 15/03/2011

Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Re: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest EmptyNie Sie 21, 2011 11:45 am

Podanie przyjęte, zgłoś się do Pilf'a
Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/
Sponsored content





Patryq - Holy Priest Empty
PisanieTemat: Re: Patryq - Holy Priest   Patryq - Holy Priest Empty

Powrót do góry Go down
 
Patryq - Holy Priest
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Holy Priest by Pilf
» Imoen Priest Holy
» Shadow Priest

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: