Forum gildi Blues Brothers

IndeksGallerySzukajRejestracjaZaloguj

Kordla-Warlock

Go down 
AutorWiadomość
Kordla
Nowy
Nowy

Liczba postów : 1

Kordla-Warlock Empty
PisanieTemat: Kordla-Warlock   Kordla-Warlock EmptyNie Sie 28, 2011 11:54 pm

Informacje o Tobie
Imię:Mateusz
Skąd jesteś:Ostrołęka
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci
*Nick:Kordla
*GS:5505
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:-
*Lvl:80
*Klasa:Warlock
*Aktualny build:Demonology 0:56:15
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers:-
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):i52.tinypic.com/29yhyrn.jpg Staram się utrzymać przejrzysty ekran,niektóre rzeczy chowam zamiast zarzucać sobie ekran i zastępuje po prostu dźwiękami.
*Nick przed wipe: -

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:1 miesiąc
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):Grać zacząłem z kolegami jako ze było nas 5 od początkowych lvl robiliśmy instancje 5-osobowe.Po wbiciu 80 lvl zaczęły się instancje Hc a zaraz po tym raidy.Od początku zaczynając od ToC'a 10/25N 5/5 10/25HC 2/5(dalej party padało)potem VoA-2 ostatnie 10/25 i ICC 7/12.Znajomość taktyk wyciągam z filmów,które regularnie oglądam oraz czytam o danym bossie na różnych stronach.
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:Chicken
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):DPS
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):Bartender4-modyfikacja barów,BigWigs-boss timer,RoguePowerBars-pokazuje czas trwania buffów,DoTów,ForteXorcist-używam go pod cooldowny,Grid-aby widzieć cały raid,GTFO-ostrzega nas kiedy stoimy w niewłaściwym miejscu ,Itsymm-modyfikacja minimapy,OmciCC-pokazuje cooldowny na spellach,Quartz-spell cast,Recount-pokazuje m.in. Dps/Healing Done,OneBag3-jeden bag,PowerAurasClassic-wizualizacja buffów,debuffów w różne sposoby,Omen3-wskaźnik threatu,Prat3-modyfikacja czatu,GearScore-pokazuje GearScore danej postaci,TipTac-modyfikacja Tooltipu

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:Zależy,jeszcze w wakacje bardzo długo gram ale po rozpoczęciu się roku szkolnego to się skróci myślę ze do około 4h niekiedy może więcej albo mniej
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):
Jedynym powodem może być tylko szkoła
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):Nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):Przerwanie internetu na dłuższy czas
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd):
TeamSpeaka używam codziennie,mikrofon mam sprawny

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń):W WoWie podoba mi się PvE i chciałbym poraidować w miłej atmosferze z dobrymi graczami Smile
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:Odszedłem ponieważ nic tam się nie działo.
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):Nie znam
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):Tak
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel

Liczba postów : 129

Kordla-Warlock Empty
PisanieTemat: Re: Kordla-Warlock   Kordla-Warlock EmptyPon Sie 29, 2011 2:04 pm

Forum zostało przeniesione na strone główną http://blues-brothers.cba.pl/forum/
Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/