Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Mokry - Podanie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Mokry
Nowy
Nowy



Liczba postów : 1
Join date : 17/06/2011

Mokry - Podanie Empty
PisanieTemat: Mokry - Podanie   Mokry - Podanie EmptyPią Cze 17, 2011 2:49 pm

Informacje o Tobie
Imię:Artur
*Wiek:26 lat
Skąd jesteś:Gorzów Wlkp,
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: Może kiedys:D

Informacje o Twojej postaci
*Nick:Mokry
*GS:5,5k pure pve
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:chihuahua
*Lvl:80
*Klasa:Shaman - edit
*Aktualny build:Enhancement(5,3k pve)- edit
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers:Gd nie ma armory
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): http://www.mediafire.com/i/?zfsptr5kft8sivg
*Nick przed wipe: Mokremajty

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:jakies 9 miesiecy
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):Icc do PP i bpc, ToC 10 N/HC, ToC 25 - nie wszystkie bossy, Nax(nie wszystkie bossy), Onyxia
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:BloodKnights
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):99% raidow healer
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):Makra tak, Addoy: healbot, dominos, DBM, duzo ich jest

DyspozycyjnośćBardzo duzo gram i jestem PvE Freak
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:teraz kiedy dziewczyna pojechala do pracy to prawie caly wolny czas.....
*Bywa,że raidujemy do późna.
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):
Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),tylko od pracy pracuje od 6 do 14, jak ide na 6 rano to do 1 moge siedziec, troche niewyspany bede ale coz:D
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):Nie, Jezeli wyjde z raidu to naprawde z waznego powodu
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd):
Mam TS i mikrofon

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń):Dosyc mam gildii, gdzie polowa ludzi ma w D..... wspolne raidy, slyszalem ze BB jedna z lepszych gildii na GD a ze Polska to juz nie ma co sie zastanawiac gdzie isc
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:Dosyc mam gildii, gdzie polowa ludzi ma w D..... wspolne raidy
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):Selenix, znalismy sie juz przed wipem, nie potrafie powiedziec dokladnie jak dlugo
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):tak


Ostatnio zmieniony przez Mokry dnia Pią Cze 17, 2011 3:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Angels
Admin
Admin
Angels


Liczba postów : 342
Join date : 08/03/2011
Age : 32

Mokry - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Mokry - Podanie   Mokry - Podanie EmptyPią Cze 17, 2011 2:54 pm

Dudu hmm poczekam aż główni dudu resto się wypowiedzą ale uprzedzam będzie bardzo ciężko


Edit:Podanie odrzucone a Mokry ląduje na czarnej liście


Ostatnio zmieniony przez Angels dnia Czw Cze 23, 2011 3:11 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://bluesbrotherswow.forumpl.net
Babyboy
Oficer
Oficer
Babyboy


Liczba postów : 106
Join date : 15/03/2011

Mokry - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Mokry - Podanie   Mokry - Podanie EmptyPią Cze 17, 2011 7:19 pm

hmmm ja powiem tak: jestem za jezeli jestes 5.5 gs pve - faktycznie konkurencja jest duza ale nie zawsze kazdy jest online a ja nie lubie jak dobieramy ludzi z puga
Powrót do góry Go down
slonce
Veteran
Veteran
slonce


Liczba postów : 25
Join date : 02/04/2011

Mokry - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Mokry - Podanie   Mokry - Podanie EmptyPią Cze 17, 2011 8:56 pm

ja oczywiście jestem za sunny
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mokry - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Mokry - Podanie   Mokry - Podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
Mokry - Podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Luk - Podanie
» Podanie-OCB
» podanie XD
» Wonsz - Podanie
» Zielinek-podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: