Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zori - Podanie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
zori
Nowy
Nowy
zori


Liczba postów : 17
Join date : 04/07/2011

Zori - Podanie Empty
PisanieTemat: Zori - Podanie   Zori - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 9:55 pm

Informacje o Tobie
Imię: Marek
*Wiek: 17 (w poździerniku 18)
Skąd jesteś: Jastrzygowice
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Zori
*GS: 5191
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:
*Lvl: 80
*Klasa: Shaman
*Aktualny build: Resto
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers:
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/844/zorekui.png/ xperl do podgladu raidu calego, healbota nie uzywam poniewaz go nie lubie ale i tak jestem zawsze w 1 trojce heala i zawsze ostatni w overhealingo, jeszcze flototembar zeby totemow nie trzymac na paskach bo i tak sie nie zmieszcza a dzieki niemu sa fajnie poukladane oraz to speli typu "call of" maja szybkie przestawianie ta male kropeczki co widac nad niektórymi ikonami spelli (na screnie mam buidl ele bo wkoncu jakos cza byc te mobki)
*Nick przed wipe: Zori (ale nie wyexpialem poniewaz nie mialem z kim grac)

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: dokladnie wyjscie patcha 2.3.3 na privy
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): TBC: karazhan, bt(nie cale), tk, grull, hyjal, Wotlk: naxx, toc, uldu(1 i 2 quater, reszte znam ale nie zrobilem)
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Unknown
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): HEAL(main)
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): tylko xperl ale nie wiem czy to liczyc (albo zobaczcie UI tam all widac co mam konkretnego)

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: od 18-20 wbijam potem czasem do 4 gram. (reszte dnia jak teraz wakacje jestem ale tak wchodze i wychodze np. po 1 rdfie)
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):
jeszcze sie nie zdarzylo
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): zdarza sie ew. jak cos afk jesli jestem gdzies potrzebny bardziej niz w grze
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): nie(jak wyzej afk najwyzej 5-10 min)
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd):
Posiadam dzialajacy i ponoc nawet za duzo sie udzielam czasem

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń): lubie pve i srednio ogarniam angieslki wiec wole polska gildie
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: odszedłem sam i nie chce tego rospisywac jesli mozna
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): nie znam, chyba ze crazywipe zrobilem z nim na tym serwerze quater z tadiusem w 7 ale to tyle sie znamy
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): troszku tego bylo ale tak

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania

PS. na TSie spedzam czasem wiecej czasu niz w grze ponieważ robie tez inne rzeczy jak chyba kazdy a porozmawiac mozna zawsze i bez tsa to nie gram w ogole konkretnych rzeczy Smile
Powrót do góry Go down
Angels
Admin
Admin
Angels


Liczba postów : 342
Join date : 08/03/2011
Age : 32

Zori - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zori - Podanie   Zori - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 10:28 pm

ooo szaman heal Smile Jeżeli masz gemy i enchy to zdecydowanie na TAK
Powrót do góry Go down
https://bluesbrotherswow.forumpl.net
zori
Nowy
Nowy
zori


Liczba postów : 17
Join date : 04/07/2011

Zori - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zori - Podanie   Zori - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 10:39 pm

Angels napisał:
ooo szaman heal Smile Jeżeli masz gemy i enchy to zdecydowanie na TAK

Brakuje mu encha na backa i branzoletke gemy mam all tyle nie mam dodatkowego slota na pasku.

//edit
ZApomnialem dopisac w sumie ringa i branzoletke mam pod pvp bo lepszych nie mialem narazie.
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Zori - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zori - Podanie   Zori - Podanie EmptyPon Lip 04, 2011 10:42 pm

Mniej wiecej go znam, jestem na tak
Powrót do góry Go down
Babyboy
Oficer
Oficer
Babyboy


Liczba postów : 106
Join date : 15/03/2011

Zori - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zori - Podanie   Zori - Podanie EmptyWto Lip 05, 2011 6:17 am

ja również na tak
Powrót do góry Go down
Pilf
Oficer
Oficer



Liczba postów : 77
Join date : 15/03/2011
Skąd : Chełm - dużo armoru.

Zori - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zori - Podanie   Zori - Podanie EmptyWto Lip 05, 2011 8:03 am

nie wiem czemu w tych nowych podaniach, nikt nie pisze w doświadczeniu icc, tylko jakieś tbc albo nie działajace na gd uldu lub low gear insty, no ale dobra, jak ogarnia to poradzi sobie też na icc.
Powrót do góry Go down
Angels
Admin
Admin
Angels


Liczba postów : 342
Join date : 08/03/2011
Age : 32

Zori - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zori - Podanie   Zori - Podanie EmptyWto Lip 05, 2011 8:47 am

Zamykam Temat zgłoś się na inspect do mnie lub któregoś z oficerów <Pilf Rydel Babyboy Grx Uziel>
Powrót do góry Go down
https://bluesbrotherswow.forumpl.net
Sponsored content





Zori - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zori - Podanie   Zori - Podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
Zori - Podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie-OCB
» podanie XD
» Luk - Podanie
» Savick podanie
» podanie buzzpl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: