Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zerthanar - Podanie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Zerthanar
Nowy
Nowy



Liczba postów : 13
Join date : 14/07/2011

Zerthanar - Podanie Empty
PisanieTemat: Zerthanar - Podanie   Zerthanar - Podanie EmptyPon Lip 18, 2011 1:36 pm

Informacje o Tobie
Imię: Marcin
*Wiek: 20
Skąd jesteś: Warszawa
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać: Tylko bez hejtu proszę :p
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226224_185667851485605_100001271757032_548190_4800363_n.jpg

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Zerthanar
*GS: 5162 (w tym dwa itemy PvP, Wrathful Back oraz MoH (który jeszcze dziś wymienię, farmie Emblemy).
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Ithnael/Anerieth
*Lvl: 80
*Klasa: Paladyn
*Aktualny build: Retribution
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers: Brak armory
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/856/wowscrnshot071811151417.jpg/
*Nick przed wipe: Ithnael(Hunter Survival)/Zerthanar(Holy Paladyn)

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: Cztery lata
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Ulduar (do Vezaxa), Onyxia, ToC 10/25 cały, ICC do BPC
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Blackout, ToD
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Próbowałem się w każdej roli.
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):
X-perl Unitframes - Dla wygody użytkowania
Bartender4 - Lubię mieć wszystkie skille w jednym miejscu, nie muszę latać wzrokiem po całym ekranie
Recount - DPS/Heal/i-wiele-więcej meter
Omen - Podstawa raidowania
NiceDamage - bo standardowa czcionka mnie razi
Deadly Boss Mods - bardzo miły zestaw do raidowania
AtlasLoot - Żeby zaspokoić swoją ludzką próżność i przymierzyć T10 :p

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: Jeśli już siadam, to nie na 30 minut. Czas waha się w granicach kilku godzin
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):
Nie będę miał z tym problemów.
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Jestem jedynakiem, gram w domu
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Nie.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Jest to możliwe, chociaż zdarza się rzadko (i zazwyczaj proszę po prostu o poczekanie na mnie, gdyż trwa to około 30-40 minut), staram się nie opuszczać raidu na ile to tylko możliwe (nie chce wdawać się tu w szczegóły, ale poinformuję raid leadera/guild mastera co jest, jeśli tylko się dostanę).
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd):
Posiadam sprawny mikrofon.

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń): Ponieważ Kocham PvE, a Blues Brothers daje mi możliwość "spełnienia" się w tym kierunku.
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Wipe, nie opuściłem gildii "ot tak".
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Słońce, Dewon, Mindshock, Aviel, Terlander (Znajomośc w poprzednich gildii, w przypadku Aviel, Dewona i Mindshocka znajomość ta zaowocowała również znajomością irl).
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak.
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel


Liczba postów : 129
Join date : 15/03/2011

Zerthanar - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zerthanar - Podanie   Zerthanar - Podanie EmptyPon Lip 18, 2011 3:12 pm

Myślę, że jeszcze jeden palek retri się przyda pod warunkiem, że zmienisz ten itemek/itemki mail i trinket pod arp.
Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/
Harpagan
Nowy
Nowy
Harpagan


Liczba postów : 18
Join date : 03/05/2011

Zerthanar - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zerthanar - Podanie   Zerthanar - Podanie EmptyPon Lip 18, 2011 3:33 pm

No ten to się przynajmniej postarał o 3 części T9 jeśli dobrze widzę, a nie randomy s posa i fosa jak niektórzy... Jeśli wymieniłeś MoH to spoko, a ten mail tez myślę nie trudno zmienić. Masz mój głos.. teraz przekonaj innych Wink
Powrót do góry Go down
Zerthanar
Nowy
Nowy



Liczba postów : 13
Join date : 14/07/2011

Zerthanar - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zerthanar - Podanie   Zerthanar - Podanie EmptyPon Lip 18, 2011 3:40 pm

Trinket z FoS'a jest tu jako starter (daje sporo crita, a ArP jakiś tam boost również daje). Części t9 posiadam dwie (dla op set bonusu ). Były trzy, ale legi t10 to jednak legi t10. Co do paska... Próbowałem wczoraj wymienić go na Belt of the Impaler z ToC10 HC, niestety poleciało wszystko, tylko nie to. Konsekwentnie ulepszam swoje eq :]
Powrót do góry Go down
Neever
Nowy
Nowy
Neever


Liczba postów : 79
Join date : 01/05/2011
Skąd : Łódź

Zerthanar - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zerthanar - Podanie   Zerthanar - Podanie EmptyPon Lip 18, 2011 3:47 pm

Konkurencja dla mnie, ale jestem za. BTW terla znasz z toda a mnie nie? D:
Powrót do góry Go down
Zerthanar
Nowy
Nowy



Liczba postów : 13
Join date : 14/07/2011

Zerthanar - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zerthanar - Podanie   Zerthanar - Podanie EmptyPon Lip 18, 2011 3:57 pm

Nick kojarzę, ale z Terlanderem miałem okazję zamienić parę słów, z Tobą niekoniecznie.
Powrót do góry Go down
Angels
Admin
Admin
Angels


Liczba postów : 342
Join date : 08/03/2011
Age : 32

Zerthanar - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zerthanar - Podanie   Zerthanar - Podanie EmptyPon Lip 18, 2011 4:45 pm

1.Po pierwsze cieszę się, że ktoś zaczyna się bronić mówi dlaczego ma taki item a nie inny + dla Ciebie
2.GS nie jest naciągany itemami PVP kolejny +
Jestem ZA zgłoś się do mnie na sprawdzenie gemów i enchantów

Zamykam Temat
Powrót do góry Go down
https://bluesbrotherswow.forumpl.net
Sponsored content





Zerthanar - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Zerthanar - Podanie   Zerthanar - Podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
Zerthanar - Podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Luk - Podanie
» Podanie-OCB
» podanie XD
» Xsarc - podanie
» Snorix - Podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: