Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Xemna - Podanie

Go down 
+5
Grix
ocb
Khaan
Crazywipe
Xemna
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Xemna
Nowy
Nowy



Liczba postów : 8
Join date : 30/07/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 10:54 am

x


Ostatnio zmieniony przez Xemna dnia Sob Lip 30, 2011 10:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 11:52 am

jestem za, ale jezeli jestes nastepna osoba co robi 8% heal'a to paszol won...
Powrót do góry Go down
Khaan
Nowy
Nowy



Liczba postów : 14
Join date : 25/04/2011
Age : 31
Skąd : Piła

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 12:28 pm

NIGDY W ŻYCIU!!!! to jest chore dziecko! pamiętam jak raz w ToD na jednym z raidów co chwile przerzucał ludzi na kanałach TS ( ale na szczęście dostał bana na TS i kick z gildii) koleś szuka gildii tylko po to żeby denerwować ludzi.. pare osób z byłego ToD może to potwierdzić
Powrót do góry Go down
ocb
Nowy
Nowy
ocb


Liczba postów : 36
Join date : 31/05/2011
Age : 30
Skąd : Poznań

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 1:41 pm

dokladnie podpisuje sie pod Khanna byl u mnie w gildi przed vipe.Robi dobra mine do zlej gry .. nie umie sie zachowac na TS po dluzszym pobycie w gildi... Wiem z doswiadczenia >< Mimo ze mamy zapotrzebowanie na Prejow to jestem na NIE <-
Powrót do góry Go down
Grix
Oficer
Oficer
Grix


Liczba postów : 48
Join date : 17/04/2011
Age : 36

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 2:04 pm

Xemna napisał:

Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń): Chęć raidowania z miłej atmosferze z w miarę ogarniętymi i porządnymi ludźmi.
Nie jestesmy w miare ogarnietymi ludzmi
Xemna napisał:

Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Mała Sprzeczka
Ciekawe jaka
Xemna napisał:
Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Kilka osób z Tod .
Jakos nie widze zeby Cie kochali Very Happy

Podsumowujac jestem na nie
Powrót do góry Go down
Xemna
Nowy
Nowy



Liczba postów : 8
Join date : 30/07/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 3:33 pm

Khaan Zacznę od tego Nie ja przerzucałem ludzi tylko Szakal (nie znasz go (dłuższa histora) , wtedy nie byłem u was w gildi więc nie ma mowy o kicku . Kiedyś Tylko Szedłem z wami na Voa i była sprzeczka między Osbourne , Zaxem a Warssem , a to że Warssa znam bardzo długo to go broniłem . Ocb- nigdy z tobą w gildi nie byłem , jedyna moja gildia Ally to gildia Wiewiora . Pozdrawiam .
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 7:10 pm

Wtf?
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń): Chęć raidowania w miłej atmosferze z w miarę ogarniętymi i porządnymi ludźmi.*
Xync ma to samo Very Happy
Powrót do góry Go down
Xemna
Nowy
Nowy



Liczba postów : 8
Join date : 30/07/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 8:09 pm

I co z tego , że Xync ma to samo ? No chyba to dobry powód co ?
Powrót do góry Go down
Manthor
Nowy
Nowy
Manthor


Liczba postów : 57
Join date : 27/04/2011
Age : 30

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 8:20 pm

Jak masz się tak zachowywać w gildi tak jak tutaj, to z miejsca podziękuję panu Wink
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 8:22 pm

to, ze to jest twoje podanie... i po ch kopiowac czyjes podanie.. masz ten sam blad
Powrót do góry Go down
Xemna
Nowy
Nowy



Liczba postów : 8
Join date : 30/07/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 8:37 pm

Wcale dołączać do was nie muszę . Zamknijcie temat i tyle .
Powrót do góry Go down
Manthor
Nowy
Nowy
Manthor


Liczba postów : 57
Join date : 27/04/2011
Age : 30

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 8:38 pm

no nie musisz, ale myśleliśmy że chcesz ;p
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 8:46 pm

Najwidoczniej jestes dla nas za fajny ;f
Powrót do góry Go down
Xemna
Nowy
Nowy



Liczba postów : 8
Join date : 30/07/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 8:48 pm

Crazywipe co miało znaczyć
Sob Lip 30, 2011 10:46 pm
Najwidoczniej jestes dla nas za fajny ;f

?
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 8:54 pm

Po wypowiedziach tych i na ts sadze ze moze za bardzo ogarniasz, nic do cb nie mialem poprostu nie rozumie jak mozna kopiowac podanie...
Powrót do góry Go down
Xemna
Nowy
Nowy



Liczba postów : 8
Join date : 30/07/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 8:56 pm

A czy to ważne ? Powód był dobry więc go wykorzystałem . Jeżeli nie spełniam waszych wymagań , zamknijcie temat i po sprawie .
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 9:30 pm

a grasz w minecrafta?
Powrót do góry Go down
ocb
Nowy
Nowy
ocb


Liczba postów : 36
Join date : 31/05/2011
Age : 30
Skąd : Poznań

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 9:34 pm

hahaha rozjebales mnie tym ze nie byles u mnie w gildi tylko u wiewiora... hahah jak bys chcial wiedziec to wiewior byl w mojej gildi i on mial tylko oficera ... i to co teraz piszesz na forum... ehh szkoda slow idz lepiej sobie poszukaj innych ludzi bo tu raczej nie zaslyniesz pzdr moze jak pamietasz to tutaj pisze ><Timis <== a wlasnie Wiewior duzo mi powiedzial na twoj temat
Powrót do góry Go down
Xemna
Nowy
Nowy



Liczba postów : 8
Join date : 30/07/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 9:35 pm

Nie , nie gram . Wiewior mówi bardzo dużo . Przecież to przez niego wyleciałem z Conq .
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 9:40 pm

Kurw Very Happy ta rekrutacja lepsza niz tv ;D
Powrót do góry Go down
Sethstealth
Nowy
Nowy
Sethstealth


Liczba postów : 17
Join date : 20/07/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 9:48 pm

To niedorozwiniety kurwa gowniaz ktory niewie co to wow i niepotrafi szanowac ludzi i btw jestem jak to tylko mozliwe na nie
Takim ofiaro zycia mowie zdecydowane i zajebiscie wielkie "KURWA" NIE
Jak to mowi Pebi jest to kurwa wielki szatan
Powrót do góry Go down
Sethstealth
Nowy
Nowy
Sethstealth


Liczba postów : 17
Join date : 20/07/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 9:50 pm

Znam gowniaza i wiem co mowie takze wielkie sorry z mojej strony za wszysto ale gowniaz mnie zajebiscie wkorwial i wylebalem go po dwoch dniach z gildii
Powrót do góry Go down
Rebelio
Nowy
Nowy



Liczba postów : 25
Join date : 04/07/2011
Age : 30

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 10:02 pm

kolejny piesek co glosno szczeka z fof, JESTEM NA NIE
Powrót do góry Go down
Xemna
Nowy
Nowy



Liczba postów : 8
Join date : 30/07/2011

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 10:03 pm

Crazy masz rację . To lepsze niż TV : D . Seth możesz mi powiedzieć z jakiej gildi ? I na jakim to serwie było .
Powrót do góry Go down
ocb
Nowy
Nowy
ocb


Liczba postów : 36
Join date : 31/05/2011
Age : 30
Skąd : Poznań

Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie EmptySob Lip 30, 2011 10:03 pm

no dokladnie duzo ludzi z nim gralo i tyle samo sie na nim przejechalo ..... skladasz podanie a pozniej sie jeszcze prujesz do nas ?? mozesz pomazyc ...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Xemna - Podanie Empty
PisanieTemat: Re: Xemna - Podanie   Xemna - Podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
Xemna - Podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Podanie-OCB
» podanie XD
» Luk - Podanie
» Nasycony - Podanie
» Wyspiarz - Podanie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: