Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nathien - podanie

Go down 
+5
wiewiora
Ganjja
Babyboy
Selenix
Nathien
9 posters
AutorWiadomość
Nathien
Nowy
Nowy



Liczba postów : 1
Join date : 14/08/2011

Nathien - podanie Empty
PisanieTemat: Nathien - podanie   Nathien - podanie EmptyNie Sie 14, 2011 1:46 pm

Informacje o Tobie
Imię Maciek:
*Wiek: 24
Skąd jesteś:Mrzeżyno/Kołobrzeg
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Nathien/Cronicarr
*GS: 5334
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:
*Lvl: 80
*Klasa: DK
*Aktualny build: 0/17/54 mDPS
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers:
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):
*Nick przed wipe: Nathien/Executor/Lighterfluid/Cronicarr

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: 4-5 lat z przerwami
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):Naxx , Uldu , ICC (bez sindragosy , BQL , LK taktyki znam ale nigdy mnie się nie udało tego zrobić) , wszystkie 5
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: "Prosi"/BB przed wipe/Conquestors
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): tank,dps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): DBM, bindy at

*Ile średnio spędzasz czasu na grę: co drugi dzień narazie ponieważ pracuje, do 20go na L4 wiec prawie codziennie większość czasu
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): zależy jak z pracą ponieważ pracuję jako barman i grafiki czasem zmieniają mi się z dnia na dzień.
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): j*Ile średnio spędzasz czasu na grę: Jak mam wolny czas to jestem czyli jakieś minimum 4h dziennie
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): zależy jak mam szkole to tak na styk weekend wolne to nie ma problemu
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): nie
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): komputer czasem lub neo robi mi psikusy
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): tak, choroba mojego taty(rak, paraliż od pasa w dół) która wymaga często rzucenia wszystkiego i iścia do niego
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd): tak posiadam i korzystam

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń): znam gildie sprzed wipe więc wiem czego się spodziewać Wink
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Selenix, Renti, Angels, Rydel, Babyboy i pare innych osób.
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Tak
Powrót do góry Go down
Selenix
Members
Members
Selenix


Liczba postów : 45
Join date : 03/04/2011
Age : 33

Nathien - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Nathien - podanie   Nathien - podanie EmptyNie Sie 14, 2011 1:49 pm

ba że na tak <3 Very Happy
Powrót do góry Go down
Babyboy
Oficer
Oficer
Babyboy


Liczba postów : 106
Join date : 15/03/2011

Nathien - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Nathien - podanie   Nathien - podanie EmptyNie Sie 14, 2011 1:59 pm

oczywiscie jestem na tak:)
Powrót do góry Go down
Ganjja
Veteran
Veteran
Ganjja


Liczba postów : 64
Join date : 18/03/2011

Nathien - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Nathien - podanie   Nathien - podanie EmptyNie Sie 14, 2011 3:48 pm

Proste, że na tak
Powrót do góry Go down
wiewiora
Nowy
Nowy



Liczba postów : 4
Join date : 09/08/2011

Nathien - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Nathien - podanie   Nathien - podanie EmptyNie Sie 14, 2011 4:22 pm

Grałem z nim ogarnięty Jestem na TAK!!!
Powrót do góry Go down
Ubeerleet
Nowy
Nowy



Liczba postów : 25
Join date : 30/04/2011

Nathien - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Nathien - podanie   Nathien - podanie EmptyNie Sie 14, 2011 6:05 pm


*Aktualny build:


Powrót do góry Go down
Stoorm
Nowy
Nowy



Liczba postów : 26
Join date : 09/08/2011

Nathien - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Nathien - podanie   Nathien - podanie EmptyNie Sie 14, 2011 10:21 pm

Mniejsza o to miło się będzie grało z człowiekiem którego znam ponad rok i zapewniam że ogarnia !!

Jestem na TAK.
Powrót do góry Go down
Grix
Oficer
Oficer
Grix


Liczba postów : 48
Join date : 17/04/2011
Age : 36

Nathien - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Nathien - podanie   Nathien - podanie EmptyPon Sie 15, 2011 7:19 am

i tak kazdy po kolei na tak jak gesi, a nawet nie wiecie jaki build i co on nim gra
do momentu poprawienia podania
NIE
Powrót do góry Go down
zori
Nowy
Nowy
zori


Liczba postów : 17
Join date : 04/07/2011

Nathien - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Nathien - podanie   Nathien - podanie EmptyPon Sie 15, 2011 7:57 am

Po 1 jak grix napisal uzupelnic podanie.
Po 2 skoro byles na raidach jako tank i dps czyli raczej sie nie dostaniesz bo tankow jest jak dla mnie aktualnie w sam raz a mdps jest wystarczajaco.
Aktualnie jestem na NIE.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nathien - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Nathien - podanie   Nathien - podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
Nathien - podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie-OCB
» podanie XD
» Luk - Podanie
» Savick podanie
» podanie buzzpl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: