Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Soltys - podanie

Go down 
+6
czaro
ocb
Rebelio
Stoorm
Angels
solltys
10 posters
AutorWiadomość
solltys
Nowy
Nowy



Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2011

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyPon Sie 15, 2011 8:46 pm

Informacje o Tobie
Imię:Bartek
*Wiek:18
Skąd jesteś:Warszawa

Informacje o Twojej postaci
*Nick:Soltys
*GS:5,2k
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:
*Lvl:80
*Klasa:Warlock
*Aktualny build:Demonology
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers:
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):nie można umieścić linku
*Nick przed wipe:shilo,shilox,kupsko

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:4 lata z przerwami
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):fos,pos,voa,toc
*W jakiej gildii byłeś wcześniej:Poland
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):rdps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis):nui, dps meter

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę:3h
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):jestem w pełni dyspozycyjny, mogę grać do której potrzeba

*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy):nie dzielę
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):nie
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):nie, zawsze zostaje do końca
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd):mam w pełni sprawny mikro


Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń):polecenie od znajomych(dobra atmosfera pve)
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:brak jakiejkolwiek aktywności guildii pve/pvp
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):Reapper, zdun (nie lubię) - sąsiedzi, znani od niepamiętnych czasów, Czaro - szkolny znajomy z podwórka, znam 6 lat
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):tak

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania
Powrót do góry Go down
Angels
Admin
Admin
Angels


Liczba postów : 342
Join date : 08/03/2011
Age : 32

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyPon Sie 15, 2011 9:03 pm

1 zły nick na forum
2 za mały gs z itemów, + ciekawi mnie czy full pve
Powrót do góry Go down
https://bluesbrotherswow.forumpl.net
solltys
Nowy
Nowy



Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2011

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: re   Soltys - podanie EmptyPon Sie 15, 2011 9:10 pm

gs można zwiększyć w jeden dzień ale nie chce mi się robić tego z randomami bo nawet nie ma przyjemności
wszystko pve prócz wristu wrathful
Powrót do góry Go down
Stoorm
Nowy
Nowy



Liczba postów : 26
Join date : 09/08/2011

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyPon Sie 15, 2011 11:10 pm

Człowieku skoro ty tu wychodzisz ze nie chce ci się iść z randomami to brak mi słów. Wykaż trochę inicjatywy i pokaż że potrafisz uzbierać przynajmniej to 5,5k full pve to nie jest wielki problem !!
Powrót do góry Go down
solltys
Nowy
Nowy



Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2011

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: re   Soltys - podanie EmptyPon Sie 15, 2011 11:41 pm

to zaden problem ale szlak trafia jak caly czas leavuja, ninjuja, wiec w takiej sytuacji wolę zrobić co innego.
guildii wlasnie potrzebuje do tego zeby normalna grą zespołową zdobyć gear a z tego co zauwazylem to lock dość się przydaje jako dps ze zwgl na ładny dmg
Powrót do góry Go down
Rebelio
Nowy
Nowy



Liczba postów : 25
Join date : 04/07/2011
Age : 30

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyPon Sie 15, 2011 11:49 pm

Stoorm, czemu jesteś tak źle nastawiony do wszystkich ? Nie każdy ma tak stalowe nerwy, żeby chodzić z pugiem, który ninje wszystko.
Soltys odezwij sie kiedyś do mnie na grze, sklei się jakoś 10 icc czy toc, to się coś ubierzesz.

EDIT;
i stoorm i powiedz mi tylko jedno, czemu jesteś na nie ? Czy według Ciebie ubranie stanowi jakiś problem ? Dzisiaj byłeś świadkiem jak na icc 25 BRAKOWAŁO RDPS w gildi LOCKI są praktycznie ubrane także jedno icc 10 i sądze, że mu GS dużo skoczy myśl o przyszłości gildi a nie o wymaganiach czy chuj wie czym


Ostatnio zmieniony przez Rebelio dnia Pon Sie 15, 2011 11:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ocb
Nowy
Nowy
ocb


Liczba postów : 36
Join date : 31/05/2011
Age : 30
Skąd : Poznań

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyPon Sie 15, 2011 11:51 pm

jbc moge pomoc
Powrót do góry Go down
czaro
Nowy
Nowy



Liczba postów : 8
Join date : 15/05/2011

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyPon Sie 15, 2011 11:56 pm

Gralismy kiedys na TBC razem to dobrze ogarnial insty, raidowanie dobrze szło.

Rebelio powiedział ze chetnie pomoze troche dogearowac rekruta wiec niema chyba juz problemu z gs. Ja odrazu pomoge jak bede mogł.
Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast


Liczba postów : 90
Join date : 20/04/2011
Skąd : Chodzież

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyWto Sie 16, 2011 6:33 am

Jesli wyciagnie wiekszy dps, wczoraj bylem z nim na toc'u 25hc i dps nie miescil sie wysoko gdzie tylko pierwsze 3 osoby mialy powyzej 6k...
Powrót do góry Go down
Stoorm
Nowy
Nowy



Liczba postów : 26
Join date : 09/08/2011

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyWto Sie 16, 2011 9:16 am

Rebelio powiedziałem że jestem na nie ??
Powrót do góry Go down
Angels
Admin
Admin
Angels


Liczba postów : 342
Join date : 08/03/2011
Age : 32

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyWto Sie 16, 2011 10:19 am

Wymagania 5,5k GS MY nie ubieramy ludzi..... ubierz się i napisz podanie.
Powrót do góry Go down
https://bluesbrotherswow.forumpl.net
solltys
Nowy
Nowy



Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2011

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: re   Soltys - podanie EmptyWto Sie 16, 2011 11:43 am

avast napisał:
Jesli wyciagnie wiekszy dps, wczoraj bylem z nim na toc'u 25hc i dps nie miescil sie wysoko gdzie tylko pierwsze 3 osoby mialy powyzej 6k...
jak miałem wykręcić jakikolwiek dps jak już na gormoku był wipe
Powrót do góry Go down
Sethstealth
Nowy
Nowy
Sethstealth


Liczba postów : 17
Join date : 20/07/2011

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyWto Sie 16, 2011 12:17 pm

badz co badz na stronce gildii jest wymagany gs i klasy jakie potrzebujemy ale i w takich wypadkach potrzfimy zrobic wyjatki jesli widzimy ze pacjet ogarnia dana klase i ze dana klasa jest tylko chwilowo potrzebna, np lock bo nie ma co ukrywac ogarnietych rdpsoe nam brakuje no chyba ze gm zrobi wyjatek i weznie alta ale to rzadko. Moim skromnym zdaniem wykaz sie na pugu z kim od nas to sie zastanowimy i ci odpowiemy
Ja na raidy z pugie generalnie nie chodze takrze sie w twojej sprawie nie wypowiem bo cie nie widzialem w akcji
Kunc i tocka

sorry za bledy
Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast


Liczba postów : 90
Join date : 20/04/2011
Skąd : Chodzież

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyWto Sie 16, 2011 12:28 pm

bylo 2 podejscie i jakos szlo zrobic dps... Ja zrobielm to 8k... Wiec nie mow ze nie idzie. A jakos nie blyszczales. Po 2 nie ubieramy jak mowi nasz GM. Wiec daj sobie jeszcze czas.
Powrót do góry Go down
Crazywipe
Nowy
Nowy
Crazywipe


Liczba postów : 74
Join date : 23/04/2011

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyWto Sie 16, 2011 1:36 pm

Avast chwalisz sie czy zalisz? co ty chcesz od niego z 5,2 to sobie moze , tym bardziej w demo ... napisz do wsiok na grze alta ubieram to sie cos ogarnie
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel


Liczba postów : 129
Join date : 15/03/2011

Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie EmptyNie Sie 21, 2011 11:42 am

Za mały gs, zamykam temat.
Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/
Sponsored content





Soltys - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Soltys - podanie   Soltys - podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
Soltys - podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Luk - Podanie
» Podanie-OCB
» podanie XD
» Xsarc - podanie
» Snorix - Podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: