Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podanie Maxflo

Go down 
AutorWiadomość
Maxflo
Nowy
Nowy



Liczba postów : 1
Join date : 10/03/2012

Podanie Maxflo Empty
PisanieTemat: Podanie Maxflo   Podanie Maxflo EmptySob Mar 10, 2012 8:14 am

Informacje o Tobie
Imię:Bartosz
*Wiek: 19
Skąd jesteś: Chełm
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Maxflo
*GS:5614
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki:
*Lvl:80
*Klasa:Shaman
*Aktualny build:Elemental
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers:-
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis):-
*Nick przed wipe: -

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a:od czasów Tbc
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp):Icc,Toc,Voa 10 i 25
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Tactical FacePalm
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie):Dps
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): używam recounta i dbm

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: Z czasem bywa różnie , jak mam wolniejszy dzień od lekcji to moge przysiąść na dłużej 4-5h a tak średnio to 2-3h codziennie
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń):Jeśli nie będzie to środek tygodnia to mogę bez problemu
*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Posiadam do własnej dyspozycji
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń):Jak ktoś chce skorzystać musi czekać aż skończę
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu):Jeśli wychodzę w środku raidu to tylko przez to że prąd odcieli na ulicy
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd): Posiadam sprawny mikrofon .

Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń):Gildia jest dobra i zdyscyplinowana , dużo się słyszy o was i mówią dobre rzeczy
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii:Rozpadła się gildia wszyscy przenieśli się na MoltenCore
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo):Nie wiem czy powinienem czy nie ale znałem od was Pilf'a znamy się z życia codziennego już z 6-7 lat
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania):Tak
Powrót do góry Go down
 
Podanie Maxflo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Luk - Podanie
» Podanie-OCB
» podanie XD
» Podanie Sethstealth
» Podanie - Qurvina

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: