Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Warrior fury by Babyboy

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Babyboy
Oficer
Oficer
Babyboy


Liczba postów : 106
Join date : 15/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyNie Kwi 10, 2011 10:48 am

Postaram się przybliżyć Wam sposób w jaki warek powinien wykęcać dobry dps:) Poniższe informacje są oparte na moich doświadczeniach a także na innych poradnikach z których korzystałem w celu ogarnięcia warka fury.


Build:
[You must be registered and logged in to see this link.]


Cap:
1.yellow cap na hit rating wynosi około 7%, ale im więcej tym lepiej dlatego że drugi cap na hit tzw. white cap wynosi około 24%- jest to wysoko postawiona poprzeczka, której jeszcze sam nie przekroczyłem, ale legendy głoszą że da się ją osiągnąćSmile
2.kolejny z istotnych capów dla wara to cap na expertise rating, który wynosi 6.5% co równa się w przeliczeniu 215 expertise ratingu.

Glyphy
1. Glyph of Heroic Strike
2. Glyph of Whirlwind
3. Glyph of Execution
dodatkowo według uznania minory: ja mam Glyph of Command oraz Battle (zwiększają długość shoutów) oraz Glyph of Bloodrage


Enchanty:
Head:wbijamy repe w Knights of the Ebon Blade i kupujemy [You must be registered and logged in to see this link.]
Shouldery:wbijamy repe w The Sons of Hodir i kupujemy [You must be registered and logged in to see this link.]
Back: 23 haste [You must be registered and logged in to see this link.]
Chest: 10 all stats [You must be registered and logged in to see this link.]
Wrist: 50 attack power [You must be registered and logged in to see this link.]
1sza broń: Berserking [You must be registered and logged in to see this link.]
2ga broń: Berserking
Feet: 12 hit 12 crit [You must be registered and logged in to see this link.]
Legs: [You must be registered and logged in to see this link.]
Waist: ulepszamy beltem z BSa [You must be registered and logged in to see this link.]
Hands: 44 Attack Power [You must be registered and logged in to see this link.]

Jeśli chodzi o kwestię gemów to są 2 sposoby często spotykane na serwie: albo wszystko pakujemy w armor pene albo wszystko w strength. Smile



Rotacja:
1.[Whirlwind]
2.[Bloodthirst]
3.[Slam] (kiedy zaprocuje [Bloodsurge])
4.[Heroic Strike]- najlepiej spamować nim cały czas-ustawić sobie gdzies w wygodnym miejscu na klawiaturze
Kiedy boss ma poniżej 20% uruchamia nam się execute i rotacja przybiera taką postać:
1.[Whirlwind]
2.[Bloodthirst]
1.2.używamy kiedy nie ma cooldowna
3.[Execute]<- dzięki Glyphowi można atakować jeśli ma się powyżej 10 punktów rage.
4.[Heroic Strike]- spamujemy tak jak wcześniej

Oczywiście w między czasie używamy wszystkich dostępnych "dopalaczy" typu trinkety,
[Recklessness], [Death Wish]
Aha i co najważniejsze -zawsze bijemy bosa od tyłu!!!





Ostatnio zmieniony przez Babyboy dnia Nie Kwi 10, 2011 7:19 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Hsacz
Members
Members



Liczba postów : 6
Join date : 26/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyNie Kwi 10, 2011 11:10 am

Nie lepiej na 1 bron berserking a na druga excutioner ? jesli nie to dlaczego ?

Berserking i tak bardzo czesto odpala sie jak jest 1 Wink

Nie pokazales jeszcze glyphow Smile

I jakbys mogl to napisz dlaczego wlasnie ludzie ida w str albo arpen .. i jaka jest roznica miedzy nimi bo sam nie wiem czy wybrac str albo arpen

i do tego jakies talenty by sie przydaly ;D BO np niektorzy biora [improved berserker rage] 2 ptk zamiast [improved execute] ( tez 2 ptk )
Jak wybiora execute to jak radza sobie pozniej z rage i czy tak naprawde widac duza roznice po daniu tego talentu executa ? bo zaowazylem ze Exe troche marnie bije..


Tyle pytan zamiast sam sprawdzic... Tylko dlatego bo ty grasz warem jakis czas, a ja niedawno zaczelem { pve warem } i zanim ja to sprawdze to zajmie mi troche czasu Smile

Pzdr
Powrót do góry Go down
Shandril
Oficer
Oficer



Liczba postów : 61
Join date : 29/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyNie Kwi 10, 2011 12:54 pm

Bers sie stackuje Very Happy wiec jest szansa ze odpala 2x bersy Razz o sie przeklada na 800AP;x

Jakos Arms warki ida w Arp a fury w str ;x albo na odwrot Very Happy
Powrót do góry Go down
Hsacz
Members
Members



Liczba postów : 6
Join date : 26/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyNie Kwi 10, 2011 1:17 pm

Stackuje sie naprawde ?Very Happy a to nie bugged ?

aa baby jeszcze zapomniales o heroic throw .. i jak uzywac skilli zeby rage ciagle starczylo bo ja mam czasami tak ze moge tylko spamowac WW i blood ;/ tylko jak odpale bloodrage to mam na 1 hs i berserker rage ( jak mam dodane 2 ptk talentu, ktore wolalbym wydac na execute, dlatego pytalem o to wczesniej )
Powrót do góry Go down
Shandril
Oficer
Oficer



Liczba postów : 61
Join date : 29/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyNie Kwi 10, 2011 2:58 pm

nie to nie bug tak samo jest na globie Very Happy myslisz czemu rogale zawsze maja bersy na obu daggerach ^^ ?
Powrót do góry Go down
Babyboy
Oficer
Oficer
Babyboy


Liczba postów : 106
Join date : 15/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyNie Kwi 10, 2011 7:36 pm

Kwestia enchantów została powyżej wyjaśniona. Jeżeli chodzi o rage to przy odpowiedniej rotacji i ustawieniu podczas bicia bosa nie powinno być z nim problemu. Gdybys jednak czasem potrzebowal a nie mial to masz Bloodrage ktory go regeneruje. Pamiętaj zeby nie sugerować się ragem bijąc kukły- po prostu nie bedziesz go mial i nie wykrecisz dpsu-war musi dostac po mordzie zeby miec rage, a to zapewni ci bicie mobow, bosow itd. Co do gemów to ja w pve jestem pod armor pene natomiast w pvp pod str- na tą chwilę jest to moim zdaniem optymalne i najczęsciej spotykane rozwiązanie na naszym serwie.
Powrót do góry Go down
powerer
Veteran
Veteran



Liczba postów : 81
Join date : 16/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyPon Kwi 11, 2011 10:41 am

a powiesz czemu nie uzywasz slama, jak boss ma te 20% hp, i podaj build bo tez jestem ciekawy. Gemy z tego co wiem w arp bo jest poprostu bardziej efektywne, berserking czesto wpad wiec z obu broni jest 800ap. A jesli o rage to na bosach itd. nim sram a na kuklach nie wiem czy 4k dps zrobie
Powrót do góry Go down
Babyboy
Oficer
Oficer
Babyboy


Liczba postów : 106
Join date : 15/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyPon Kwi 11, 2011 6:47 pm

tzn. jezeli chodzi o slam to go używam jeżeli jest bez cd ale czesciej jest gotowy execute i to raczej z tego powodu-w miare mozliwosci staram sie roznicowac:) co do buildu to jest na gorze, na samym poczatku poradnika. Jezeli chodzi o rage to tak samo jak u ciebia mam go wystarczająco no a kukly to nie dla wara i tyle:) Odnoszac sie do mojego "poradnika" to oczywiscie napisalem go na podstawie swojej gry byc moze jest jakis inny lepszy, jesli tak to z checia sprawdze. Jak wroce do domu (jutro Smile ) to wrzucę jeszcze przydatne addony bo nie pamietam dokladnie nazw.
Powrót do góry Go down
powerer
Veteran
Veteran



Liczba postów : 81
Join date : 16/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyWto Kwi 12, 2011 9:32 pm

a jest, nie widzialen na poczatku, a ile wiecej ci daja te shouty i czy nie lepiej w Improved Cleave dac ? i jeszcze jak z critem jest jakis cap na to, czy mi wiecej tym lepiej, bo nie wiem
Powrót do góry Go down
Babyboy
Oficer
Oficer
Babyboy


Liczba postów : 106
Join date : 15/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptySro Kwi 13, 2011 8:02 am

Co do capa na cryta to nigdzie o nim nie słyszalem. Improved Cleave osobiscie prawie nie używam, dlatego tez nie laduje w niego pkt - być może to źle ale jakoś tak mnie on nie przekonuje:PP Natomiast pkt w shouty zwiększają ich % -czyli w rezultacie shout daje wieksze staty.
Powrót do góry Go down
powerer
Veteran
Veteran



Liczba postów : 81
Join date : 16/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptySro Kwi 13, 2011 3:08 pm

no ja wiem ze wieksze, ale ile dokladnie, a cleave chyba sie przydaje
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyNie Maj 01, 2011 10:46 am

heroic strike sie nie spamuje, bo zaburzasz sobie global cd i w rezultacie robisz 2k dpsa mniej, co by wyjasnialo ze robie nad wami overpower Wink
Powrót do góry Go down
powerer
Veteran
Veteran



Liczba postów : 81
Join date : 16/03/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyNie Maj 01, 2011 10:57 am

z tego co wiem to hs sie spamuje jak sie ma rage, i niczego t nie zaburza, i jaki overpower ty robisz ? i nad kim ?
Powrót do góry Go down
Ubeerleet
Nowy
Nowy



Liczba postów : 25
Join date : 30/04/2011

Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy EmptyNie Maj 01, 2011 6:26 pm

Uczywiście że nie zaburza bo HS nie ma Global Cooldowna, a spam zalezy w sumie od poziomu rage'a, chociaż na ICC nie ma z tym problemu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Warrior fury by Babyboy Empty
PisanieTemat: Re: Warrior fury by Babyboy   Warrior fury by Babyboy Empty

Powrót do góry Go down
 
Warrior fury by Babyboy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: World Of Warcraft :: Klasy :: Warrior-
Skocz do: