Blues Brothers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blues Brothers
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Latvala.

Go down 
+13
avast
Neever
zori
Rydel
Uziel
Ganjja
Pilf
gasio
Tan-ghil
ocb
Selenix
Manthor
Latvala
17 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Latvala
Nowy
Nowy



Liczba postów : 11
Join date : 10/08/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 1:32 am

ZANIM NAPISZESZ PODANIE ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM NICKIEM MAINA !!!!!


Informacje o Tobie
Imię: Łukasz
*Wiek: 21
Skąd jesteś: Łowicz - Kraina mleka i dżemu >.>
Jeśli posiadasz zdjęcie i chciał(a)byś je nam pokazać:

Informacje o Twojej postaci
*Nick: Latvala
*GS: Tank: 5576 / DPS: 5680
Jeśli posiadasz jakieś inne postaci, podaj ich nicki: Vedonka (4906 HPriest)
*Lvl: 80
*Klasa: Death Knight
*Aktualny build: Blood DPS / Blood Tank
*Link do armory postaci, którą chcesz dołączyć do Blues Brothers:
*Screenshot Twojego UI (mile widziane rozwinięcie i opis): Nie ma tam nic widocznego co można pokazać na screenie. "Firmowe" UI Blizzarda + DOT Timery z Elkano's Buff Bars'ów.
*Nick przed wipe: Latvala / Sleipnir / Vedo / Vedonist / Vedonka

Doświadczenie
*Jak długo grasz w WoW'a: Od podstawki.
*Opisz swoje doświadczenie PVE (jakie instancje przerobiłeś itp): Od RFC do ICC 25.
*W jakiej gildii byłeś wcześniej: Flamma Algor
*Jakie role pełniłeś na raidach (tank, healer, dps, wszystkie): Wszystkie.
*Czy używasz jakichś addonów pve, makr, etc (tak, nie, nie potrzebuję, jeśli używasz, mile widziane rozwinięcie i opis): Elkano's Buff Bars, DBM, DTM, Recount, OminCC + kilka makr pod tanka.

Dyspozycyjność
*Ile średnio spędzasz czasu na grę: Po kilka godzin.
*Bywa,że raidujemy do późna. Czy jesteś w sytuacji (rodzice, praca, etc),
która nie pozwoli Ci na raidy czasem i do 1 w nocy (rozwiń): Nie.

*Czy dzielisz z kimś komputer (rodzeństwo, rodzice, grasz w szkole/kafejce internetowej/pracy): Nie.
*Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że wyjdziesz w środku raidu bo brat Cię zgania z kompa (jeśli tak, rozwiń): Nie.
*Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść w środku raidu (jeśli tak to z jakiego powodu): Tak z przyczyn losowych (utrata elektryczności, neta).
*Używamy na raidach TeamSpeak. Czy posiadasz sprawny mikrofon (rozwiń jeśli masz
zepsuty, zamierzasz dopiero kupić, nie kupisz i będziesz nas tylko
słuchał itd): Posiadam sprawny mikrofon.


Informacje dodatkowe
*Dlaczego chcesz dołączyć do Blues Brothers (rozwiń): Czas zintegrować się z Rodakami po długim pobycie na obczyźnie <lol>
Dlaczego odszedłes/zostałeś wyrzucony z poprzedniej gildii: Rozdzielił nas wipe... później to już nie było to samo więc nawet nie dołączyłem.
*Czy znasz kogoś z Blues Brothers (jeśli tak, napisz skąd się znacie i jak długo): Laiiho znamy się z gry i osobiście od około hmm 4 lat.
*Czy zapoznałeś się z regulaminami (regulamin gildii, Regulamin raidowania): Zacznę zapoznawać się jak już będę wiedział coś o mojej przyszłości w BB. Ale raczej nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku z nowymi zasadami.

*- pola obowiązkowe, niewypełnienie ich oznacza automatyczne odrzucenie podania

Powrót do góry Go down
Manthor
Nowy
Nowy
Manthor


Liczba postów : 57
Join date : 27/04/2011
Age : 30

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 7:02 am

Jestem na TAK Wink tanki zawsze się przydadzą Wink
Powrót do góry Go down
Selenix
Members
Members
Selenix


Liczba postów : 45
Join date : 03/04/2011
Age : 33

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 8:17 am

ba że tak :]
Powrót do góry Go down
ocb
Nowy
Nowy
ocb


Liczba postów : 36
Join date : 31/05/2011
Age : 30
Skąd : Poznań

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 8:52 am

Si Si <tak>
Powrót do góry Go down
Tan-ghil
Members
Members
Tan-ghil


Liczba postów : 37
Join date : 02/04/2011
Age : 43

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 9:17 am

a ja jestem na NIE mamy zapotrzebowanie na huntow i prejow nic wiecej nam nie potrzeba. Tankow jest az nadmiar ...
Powrót do góry Go down
gasio
Members
Members
gasio


Liczba postów : 24
Join date : 07/04/2011
Age : 36

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 9:22 am

Przychylam sie do wypowiedzi Tan-ghil'a. Jestem na NIE.
Powrót do góry Go down
Pilf
Oficer
Oficer



Liczba postów : 77
Join date : 15/03/2011
Skąd : Chełm - dużo armoru.

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 12:38 pm

Powiedz mi jakim specem chcesz dojść do gildii i jeżeli to będzie dps to ile robisz dps?
Powrót do góry Go down
Ganjja
Veteran
Veteran
Ganjja


Liczba postów : 64
Join date : 18/03/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 1:35 pm

Jeżeli będzie tank, to jestem na tak, bo tutaj Jasiek się trochę mylisz, ponieważ z tankami w dalszym ciągu jest problem mimo wszystko.
A jeżeli chcesz dość jako dps, to zależy jakie cyfry kręcisz
Powrót do góry Go down
Manthor
Nowy
Nowy
Manthor


Liczba postów : 57
Join date : 27/04/2011
Age : 30

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 2:14 pm

zgodzę się jasko ze na icc25 jest za dużo tankow, ale na icc10 rzadko się zdarza że jest tank Wink
Powrót do góry Go down
Latvala
Nowy
Nowy



Liczba postów : 11
Join date : 10/08/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 3:27 pm

Mój Main Spec to DPS. Pod Tanka ubrałem się troche fartem, na Voa i z offspeców na icc. Co będzie w danej chwili potrzebne tym mogę grać. Cały gear zawsze noszę przy sobie więc jestem elastyczny. Z DPS różnie zależy od instancji/bossa/składu(buffów).


Edit: Myślę że posiadanie np. większej ilości tanków nikomu jeszcze nie zaszkodziło. To akurat towar deficytowy tak jak i Healerzy. Zawsze lepiej mieć więcej niż mniej... Można zrobić 2 GuildICC10 runy zamiast jednego. Co daje 2razy więcej ubranych ludzi. Oczywiście jeśli nie dostanę się do gildii, mój świat się nie zawali. Trzeba pamiętać że to tylko gra a gra powinna być przyjemnością a nie ciągłą rywalizacją o wirtualny przedmiot, który nam niczego w realnym świecie nie da Smile Zrobicie jak uważacie.

Ave.
Powrót do góry Go down
Uziel
Oficer
Oficer



Liczba postów : 35
Join date : 16/03/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 3:53 pm

Za wypowiedz EDIT (i AVE na koncu Very Happy) jestem na TAK - brawo za zdrowy rozsadek !!!

SLAVA
Powrót do góry Go down
Latvala
Nowy
Nowy



Liczba postów : 11
Join date : 10/08/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 3:57 pm

Uziel napisał:
(i AVE na koncu Very Happy)

Słowo klucz. Smile
Powrót do góry Go down
Rydel
Admin
Admin
Rydel


Liczba postów : 129
Join date : 15/03/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 4:14 pm

Jeśli nie będzie Ci przeszkadzać czekanie w rezerwie, bo jestem pewien, że nie zawsze się dostaniesz na raid jestem gotowy przyjąć kolejnego tanka, który mam nadzieję sprawdzi się i będzie miał zamiar systematycznie z nami raidować.
Powrót do góry Go down
http://blues-brothers.cba.pl/
zori
Nowy
Nowy
zori


Liczba postów : 17
Join date : 04/07/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 7:45 pm

Latvala napisał:
Trzeba pamiętać że to tylko gra a gra powinna być przyjemnością a nie ciągłą rywalizacją o wirtualny przedmiot, który nam niczego w realnym świecie nie da.

Za to zdanie jestem na tak bo jak widze ludzie niestety czasem tego nie wiedza.
A tak w ogole za duzo dk tankow nie ma wiec zawsze roznorodnosc moze sie przydac moim zdaniem.
Powrót do góry Go down
Neever
Nowy
Nowy
Neever


Liczba postów : 79
Join date : 01/05/2011
Skąd : Łódź

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 8:35 pm

Zgadzam się z Zorim. Różnorodność plus twoje zdanie Smile
Powrót do góry Go down
avast
Nowy
Nowy
avast


Liczba postów : 90
Join date : 20/04/2011
Skąd : Chodzież

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptySro Sie 10, 2011 9:12 pm

tank dk hmmm tank dk hmmm Siaraa, Tupolew i? Very Happy Siara nie tankuje juz wiec hmmmm Very Happy
Powrót do góry Go down
Latvala
Nowy
Nowy



Liczba postów : 11
Join date : 10/08/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptyCzw Sie 11, 2011 5:20 pm

Mogę prosić żebyście się jakoś określili? :> Czy jesteście zainteresowani współpracą, jeśli tak to jakim specem bo mam 90 frostów i nie wiem czy kupować pod dps czy tanka xD


Ave.
Powrót do góry Go down
Rebelio
Nowy
Nowy



Liczba postów : 25
Join date : 04/07/2011
Age : 30

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptyCzw Sie 11, 2011 5:47 pm

Jestem za,
AVE Razz
Powrót do góry Go down
Grix
Oficer
Oficer
Grix


Liczba postów : 48
Join date : 17/04/2011
Age : 36

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptyCzw Sie 11, 2011 9:44 pm

Latvala napisał:
Mogę prosić żebyście się jakoś określili? :> Czy jesteście zainteresowani współpracą, jeśli tak to jakim specem bo mam 90 frostów i nie wiem czy kupować pod dps czy tanka xD


Ave.

Jako ze jak widzisz zdania u nas w gildii sa podzielone, na nastepnym zebraniu podejmiemy decyzje
Dziekuje juz za wypowiedzi czy za czy nie
Prosze o chwile cierpliwosci jeszcze
Powrót do góry Go down
Latvala
Nowy
Nowy



Liczba postów : 11
Join date : 10/08/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptyCzw Sie 11, 2011 9:50 pm

Okej. Tak czy inaczej już frosty wydane ;p +52 gs w Tanku. Możecie mnie znaleźć na Latvali albo prieście (Vedonka).

Ave.
Powrót do góry Go down
Tan-ghil
Members
Members
Tan-ghil


Liczba postów : 37
Join date : 02/04/2011
Age : 43

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptyPią Sie 12, 2011 5:12 am

Co do przyjmowania kolejnych tankow do gildi wypowiem sie tylko w ten sposob. Aktualnie nie ma mnie w domu wiec jestem tylko rano i nie rajduje.
Gdy tylko wroce i bede mial czas a jest to zalezne od mojej zmiany mam zamiar isc swoim mainem na kazde icc25 guildiowe i malo mnie obchodzi ze bedzie 40 tankow online i ze mam juz go ubranego na maksa poniewaz :

- nie chodze dla itemow
- po to wlasnie zrobilem maina Tanka
- progres
- progres
- progres

I nie chce slyszec placzu i lametu innych tankow ze on chce isc bo jeszcze ma cos do zebrania z tego icc25 bo mam na to po prostu wyjebane Smile A wasz wieczny placz ze nie ma tankow a chcecie robic icc10 no coz odpowiem tak " MORE ALTOW"
Nie bede sie juz wypowiadal na temat zadnego podania tanka ale na przyszlosc panowie tankowie bez QQ jak sie nie dostaniecie na kolejny i kolejny raid. Bo ja sam zastrzegam sobie slota w raidzie przed wami Wink
#care

Pozdrawiam Tan-ghil aka Jasko Wink
Powrót do góry Go down
gasio
Members
Members
gasio


Liczba postów : 24
Join date : 07/04/2011
Age : 36

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptyPią Sie 12, 2011 6:42 am

Zgadzam sie z Tan-ghilem... Nie potrzeba nam tankow jak i innych klas (poza hunt/prej), pisze to odnosnie ostatnich i kolejnych podan. Uwazam ze naszym celem sa 25 i nie zawsze kazdy ochote isc na 10 lub ID. Czy na ICC 25 ostatnimi czasy zabraklo nam tankow, watpie. Przyjmiecie nowych tankow to beda chcieli chodzic na icc25(juz widze jak Angels, Grix, Siaraa, Tang-hil ustepuja im miesjca). Sam wiem jak to jest bo ciezko mi sie dostac na icc25 i nie chce aby inni sie wkurwiali, bo to dobre dla gildii nie jest. Nie robice z BB MASOWKI! PS: Placzecie o alty, niech pare osob zrobi alta tanka i po sprawie z icc10
Powrót do góry Go down
Tan-ghil
Members
Members
Tan-ghil


Liczba postów : 37
Join date : 02/04/2011
Age : 43

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptyPią Sie 12, 2011 7:57 am

gasio napisał:
Placzecie o alty, niech pare osob zrobi alta tanka i po sprawie z icc10

Nic dodac nic ujac cala prawda
Powrót do góry Go down
Latvala
Nowy
Nowy



Liczba postów : 11
Join date : 10/08/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptyPią Sie 12, 2011 5:21 pm

Tan-ghil napisał:


I nie chce slyszec placzu i lametu innych tankow ze on chce isc bo jeszcze ma cos do zebrania z tego icc25 bo mam na to po prostu wyjebane Smile
Nie bede sie juz wypowiadal na temat zadnego podania tanka ale na przyszlosc panowie tankowie bez QQ jak sie nie dostaniecie na kolejny i kolejny raid. Bo ja sam zastrzegam sobie slota w raidzie przed wami Wink
#care

To troche wygląda jak wypowiedź człowieka, który poza swoim epickim tankiem nie ma nic innego... "Ja ide i chuj!", "ja musze wy sie jebcie"... Jeśli kazdy ma tu takie nastawienie do tej gry to chyba pomyliłem adresy... No nic. W kazdym razie dziękuję za pozytywne opinie. Do zobaczenia gdzieś tam.

Ave.
Powrót do góry Go down
Zerthanar
Nowy
Nowy



Liczba postów : 13
Join date : 14/07/2011

Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. EmptyPią Sie 12, 2011 5:23 pm

Cytat :
Bo ja sam zastrzegam sobie slota w raidzie przed wami

Aha... No powodzenia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Latvala. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Latvala.   Podanie - Latvala. Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Latvala.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Luk - Podanie
» Podanie-OCB
» podanie XD
» Front podanie
» Zori - Podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blues Brothers :: Gildia Blues Brothers :: Rekrutacja-
Skocz do: